Jump to content

Povećanje alimentacije . . Kome se obratiti - odvjetniku ili direktno mogu i sudu?


ivana7634

Preporučene objave

Rastala sam se 2008 i iz braka imam malodobno dijete koje sada ima 11 godina. Sudskom presudom donešeno je tada da bivši suprug mora plaćati 740,00 kuna. Ne želi ni čuti za veći iznos jer smatra da je to za dijete čisto dovoljno. Tražila bih povećanje alimentacije no ne znam da li mogu zahtjev predati sudu sama bez odvjetnika ili moram angažirati nekoga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rastala sam se 2008 i iz braka imam malodobno dijete koje sada ima 11 godina. Sudskom presudom donešeno je tada da bivši suprug mora plaćati 740,00 kuna. Ne želi ni čuti za veći iznos jer smatra da je to za dijete čisto dovoljno. Tražila bih povećanje alimentacije no ne znam da li mogu zahtjev predati sudu sama bez odvjetnika ili moram angažirati nekoga.

 

Imate obrazac tužbe i ako ne postoje neke okolnosti koje bi išle ocu u korist, zapravo vam i nije nužan odvjetnik.

Ima li otac drugu obitelj, djecu? Ima li stalan posao ? Kolika mu je plaća, ima li kakvih kredita i optetećenja na plaći?

Sve su to oolnosti koje se uzimaju u obzir.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija