Jump to content

Svi susjedi potpisuju suglasnost osim jednih


Smok

Preporučene objave

Poštovani,<br>

<br>

Ako mi netko pomogne ,nagradit ću ga i biti zahvalan za života.<br>

<br>

Nalazim se u problemu jer želim definirati česticu koja je u papirima,na nekim djelovima čestice još uvijek zajednička (bivši prolaz) sa više susjeda.<br>

U stvarnosti smo se mi među sobom dogovorili da se podijelimo na način da svi dobijemo dio tog zajedničkog prolaza,tako da ispred svačijeg dijela prolaz bude njegov.Nakon toga smo podigli zidove koji stoje već 10 godina.Nitko na to nije uputio nikakav prigovor.<br>

<br>

No s obzirom da sam tijekom godina u više navrata nastojao sve njih privoliti da svi skupa potpišemo jedni drugima i da to uvedemo u papire,oni se nisu mogli složiti zbog jednih koji su i dalje problematiči .<br>

<br>

Ja ih više nisam htio moliti i čekati ,iako bi nam svima bilo povoljnije,nego sam doveo geometra i htio definirati i formirati moju česticu ali opet samo ti jedni susjedi ne daju potpis....svi ostali potpisuju ali ti NE! Načelno tvrde da nema problema,ali kad dođe do ozbiljnijeg razgovora onda počnu sa pričama tipa "kud se tebi žuri" "zašto da ti bez nas to radiš" Pa " čekaj dok svi skupa ne riješimo" i sl...ili gube volju za razgovor pa u nedostatku argumenata prekidaju.<br>

<br>

Molim vas ko majku Božiju,ima li ikakav način da te susjede zaobiđem ? Platit ću koliko treba svakome ko mi omogući da se riješim te ljudske zlobe.<br>

<br>

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Bovu zahvaljujem ti na ovim linkovima... ali bojim se da ovo nema direktne veze sa mojim slučajem.Naime ti susjedi,koji ne žeče potpisati ne znaju koji je dio njihov jer se oni spore između svoje rodbine,pa još nisu definirali što kome pripada,iako čujem od ostalih da susjedi koji ne žele potpisati uopće ne graniče sa nama,tako da oni nemaju sa nama dodirnu točku nego njihova ostala rodbina koja nema problema s tim da nam potpiše.

Po svemu sudeći moram ih tužiti a ne bi htio da mi se taj postupak oduži.a zna li tko koliko traju takvi postupci ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija