Jump to content

Povisivanje alimentacije


miko2

Preporučene objave

Moja bivsa supruga je upravo digl tuzbu u kojoj zahtjeva 5000kn na ime alimentacije. Tvrdi da je to 20%moje place (sto je daleeeeko ispod nje, nemam ni priblizno) ali svejedno ostaje pri tome.

 

Da li je uopste moguce dobiti toliku alimentaciju? Do sada sam placao 1500 za nase 8godisnje dijete.

Ne vodim se kao zaposlen u hrvatskoj, i izdrzavam svoju sadasnju suprugu.

Ne znam vise na koji nacin da prostupim ovom problemu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidjate li dijete redovito buduci da radite u inozemstvu? Ako ne, ona ce vjerojatno na sudu tvrditi da je sva briga vezana za dijete pala na nju, da su se promjenile okolnosti i potrebe djeteta, da su se vase financijske prilike poboljsale itd......5000 kn bas ne vjerujem da ce dobiti ali je moguce da sud odredi povecanje uzdrzavanja za iznos koji sam izracuna i ocijeni da bi bio zadovoljavajuci kad se uzme u obzir potrebe djeteta i vasa financijska situacija.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moja bivsa supruga je upravo digl tuzbu u kojoj zahtjeva 5000kn na ime alimentacije. Tvrdi da je to 20%moje place (sto je daleeeeko ispod nje, nemam ni priblizno) ali svejedno ostaje pri tome.

 

Da li je uopste moguce dobiti toliku alimentaciju? Do sada sam placao 1500 za nase 8godisnje dijete.

Ne vodim se kao zaposlen u hrvatskoj, i izdrzavam svoju sadasnju suprugu.

Ne znam vise na koji nacin da prostupim ovom problemu.

 

Moguće je i da dobije na sudu 20 % od vaših primanja. Kolika su ona to najbolje znate osobno VI.

 

Uglavnom ako nema dogovora, odvjetnika pa na sud.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidjate li dijete redovito buduci da radite u inozemstvu? Ako ne, ona ce vjerojatno na sudu tvrditi da je sva briga vezana za dijete pala na nju, da su se promjenile okolnosti i potrebe djeteta, da su se vase financijske prilike poboljsale itd......5000 kn bas ne vjerujem da ce dobiti ali je moguce da sud odredi povecanje uzdrzavanja za iznos koji sam izracuna i ocijeni da bi bio zadovoljavajuci kad se uzme u obzir potrebe djeteta i vasa financijska situacija.....

 

Hvala vam svima na vasim odgovorima.

Ne, nisam u mogucnosti financijskoj da dijete vidim redovito, a posao u Hrvatskoj tesko (nemoguce) da sam mogao naci da bih mu bio blize zbog reputacije koju mi je doticna napravila, dolazeci moim prethodnim sefovima i praveci probleme na svim poslovima koje sam radio.

 

A sto se tice tog istog uzdrzavanja, problem je sto sav novac ide njoj, za njene prohtjeve i dugove koje samo gomila. Odjecu, obucu i ako je sto jos potrebno za dijete kupim preko moje mame jer jedino tako znam da je nesto i dobio....

 

Ažurirano

 

Da sam tajkun pa i da platim.. ovako boravim u poljskoj koja ima duplo nizi standard a samim tim i place.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija