Jump to content

Za Mrljavca, daj mi pojasni !


anonimno

Preporučene objave

:-?

 

1. Radim u MUP-u , na bolovanju sam duže od 8 mjeseci, predao sam u 7. mj. za provjeru radne sposobnosti.

 

2. Prije toga predao sam sa priznavanje statusa HRVi i 100 % da mi plate bolovanje.

 

Neki dan bio sam na povjerenstvu za produženje bolovanja i rekli su mi da mi prvo ovi iz MUP-a ( prvo stupanjska MUP-ova komisija mora odrediti da li sam i od čega nesposoban za danji rad, a tek omda da dobijem 100 % plaćeno bolovanje.

 

Imam ratni put i sve druge potrebne papire, liječim se od 2001 god. Bio u spec. policiji za vrijeme rata sada sam u temeljnoj.

 

Kako sada , jel da sjedim i čekam pozive ili kako ide to dalje. Najviše me zanima ovo za 100 % plaću.

 

Hvala :thankyou:

 

:-?

 

Svaka ti dala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvoj liječnik opće prakse ti treba dati tvoj liječnički karton koji trebaš iskopirati kao i svu medicinsku dokumentaciju koju si do sada skupio. Nakon što si iskopirao to sve, odnesi kopiju liječničkog kartona kod svog liječnika na potpis i ovjeru, (to je za 5 minuta). Onda ti on ispiše jedan papir koji moraš zajedno sa svom svojom medicinskom dokumentacijom i liječničkim kartonom (osobno) predati u HZZO na "Urudžbeni" šalter za primanje stranaka i onda čekaš (2-3 mjeseca) riješenje HZZO-a koji će ti dati 100% plaćeno bolovanje (sa zaostacima) ukoliko uvide iz priložene dokumentacije da ti je bolest posljedica sudjelovanja u domovinskom ratu ili ozljeda na radu.

 

Pozdrav.

 

:hekla::hekla::hekla::hekla::hekla::hekla:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To me zanimalo , sve sam ovo ovako i napravio još u 7. mj. i sada čekam. Mislim sve kako si opiosao sa liječničkom dokumentacijom + ratni put predao sam u " uruđbeni " nadležnom HZZO-u.

 

Da te pitam i ovo : hoće li oni mene zvati kada će odlučivati i donositi riješenje o 100 % plaćenom bolovanju ili ću samo dobiti riješenje na kućnu adresu ?

 

:-?

:thankyou:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija