Jump to content

Uzdržavanje punoljetnog djeteta


šojkas

Preporučene objave

To mi je jasno,ali situacja je takva da ja dijete nisam viđao jer je majka onemogućila viđanje izgovorima da je bolesno i sl.CZS ništa po tom pitanju nije učinio,a ni sud.Isto odredili ja plaćao,a sad me on tuži za povećanje.Da školuje se školovat će se do 26.kako stvari stoje.Ja sam samo otac na papiru i za alimentaciju plaćati, bivša je prekršila sve zakonei nikom ništa.Kako umanjiti taj iznos jer ne želim uzdržavti idijete iz njezinog drugog braka?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isto odredili ja plaćao,a sad me on tuži za povećanje.Da školuje se školovat će se do 26.kako stvari stoje.Ja sam samo otac na papiru i za alimentaciju plaćati, bivša je prekršila sve zakonei nikom ništa.Kako umanjiti taj iznos jer ne želim uzdržavti idijete iz njezinog drugog braka?!

 

na raspravi traži dokaz o položenoj predhodnoj godini i potvrdu o upisu u višu godinu.

 

ne zamaraj se tim koliko je zakona prekršila bivša. imao si zakonska sredstva za traženje svojih prava. nisi ih iskoristio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija