Jump to content

Zabrana prilaska supruzi

faca89

Preporučene objave

Rekao bi da je vise kao montiranje meni.

To znači da je tvoja supruga već dobila instrukcije kako da postupi u postupku razvoda.

Pročitaj si pažljivo ovaj tekst:

Diskriminacija očeva u postupku razvoda

A možeš i ovo:

Mit i istina o obiteljskom nasilju

Iskoristi priliku i upoznaj se s tim kako funkcioniraju Centri za socijalnu skrb, sudovi , itd...

Pogotovo će ti trebati kada te supruga odmah počela prijavljivati. Znači da je odlučila odmah ići na sigurno.

Odmah kontaktiraj neku od udruga očeva i učlani se!

Dijeli na drugim stranicama

A ne znam nisam pametan. Imam zabranu do 01/16. Sada u 12 mjesecu kcerka mi slavi prvi rodendan. Zeni je sada kao zao i htjela bi da i ja prisustvujem rodendanu. Nisam siguran da joj mogu vjerovati i da mogu otici tamo bez brige da me ona nece prijaviti.

Emocionalno mi je tesko., kcerka me voli, i ja volim nju. Fali mi jako. Pogotovo sto joj je rodendan a ide i Bozic i blagdani.

Preko izvora sam cuo da ce zena vidjeti sa policijom smijem li ja doci. Na njenu rijec ne zelim ici jel nisam siguran da nije neka zamka i da nebi zavrsio ponovo u pritvoru.

Preko izvora sam cuo da ce zena vidjeti sa policijom smijem li ja doci. Na njenu rijec ne zelim ici jel nisam siguran da nije neka zamka i da nebi zavrsio ponovo u pritvoru.

Moja preporuka je ne vjerovati , čak i ako bude dogovoren kakav kontakt doći u pratnji prijatelja ili rođaka - nikako sam.

Pročitajte PP.

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...

Važna informacija