Jump to content

HITNO: Nadopuna dokumentacije


renta

Preporučene objave

Pozdrav,ja i moja obitelj smo predali zahtjev za dodjelu socijalnog stana na području grada Zagreba.Danas nam je pristiglo rješenje u kojem piše kako trebamo nadopuniti dokumentaciju u vezi naše prijave.

 

Naime vodimo sudski spor već 21 godinu po stanju tog spora mi smo nesavjesni posjednici prostora u kojem boravimo i potražujemo svoja ulaganja tj isplatu kako bi se iselili iz navedenog prostora.

 

No u stavci jedan nadopune dokumenata stoji: Ugovor o najmu stana s pravnom ili fizičkom osobom no mi taj ugovor nismo nikada potpisali sa nikime već se nakon 21 godine spora to tek sada razmatra uopće da li smo dužni platiti rentu za zadnjih 5 godina našeg boravka ili ne.

 

Molim Vas,jako nam je hitno jer smo u strahu za vlastitu egzistenciju.Što da radimo i koje dokumente onda da priložimo?

 

Piše da ako to nebude njima pasalo da će zahtjev odbaciti.Molimo Vas za pomoć!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Naime vodimo sudski spor već 21 godinu po stanju tog spora mi smo nesavjesni posjednici prostora u kojem boravimo i potražujemo svoja ulaganja tj isplatu kako bi se iselili iz navedenog prostora.

 

uz čije odobrenje ste ulagali u tuđu nakretninu koju ste bespravno koristili ? sad bi povrat uloženoga a ulagali ste zbog svojih potreba.

 

Ažurirano

 

 

No u stavci jedan nadopune dokumenata stoji: Ugovor o najmu stana s pravnom ili fizičkom osobom no mi taj ugovor nismo nikada potpisali sa nikime već se nakon 21 godine spora to tek sada razmatra uopće da li smo dužni platiti rentu za zadnjih 5 godina našeg boravka ili ne.

 

nezakonito ste koristili tuđu nekretninu normalno je da ste dužni platiti za korištenje nekretnine. imate sreče veči dio je u zastari zbog toga razmišljaju o naplati za zadnjih 5 godin.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cijela priča nije do kraja tu ispričana jer se radi o sasvim drugoj temi,ulagali smo prostor kojega su roditelji moga oca izgradili i u koji je moj otac ulagao tj kompletno ga adaptirao nakon njihove smrti ali spletom okolnosti nije legaliziran kako treba,druga strana ulazi nezakonito i na nezakonit način otima samo 40 kvadrata od ukupnih 120 no svejedno želi da iselimo i pokrenuli su spor. Da li stambeni status možemo potkrijepiti sa dokumentacijom sa suda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija