Jump to content

Smije li susjed zatrpati kanal


zmrak

Preporučene objave

Susjed je zatrpao grabu uz cestu i svoju zemlju. Veli da susjedi puštaju septičku. Sa općinom je bilo dogovoreno da bi stavili role ali on nije dao. I sad voda curi po cesti a kako je brijeg zamrzne se i ne može se proći. Dali on smije zakonski zatrpati grabu? Ili krši zakon? Ne mislim se petljat jer čovjek nije baš svoj. Tuži se sa pol sela a ja nemam novaca već želim znat dal je u pravu? Tvrdi da je zemlja njegova i da on može kaj hoće. .. hvala, lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Susjed je zatrpao grabu uz cestu i svoju zemlju. Veli da susjedi puštaju septičku. Sa općinom je bilo dogovoreno da bi stavili role ali on nije dao.

Zašto su mu ovi na općini to dozvolili?

Pisanim putem prijavite (urudžbirajte) načelniku općine i komunalnom redaru. Neka vam daju pisani odgovor što će poduzeti.

 

I sad voda curi po cesti a kako je brijeg zamrzne se i ne može se proći.

Pisanim putem prijavite policiji i isto tako županijskoj upravi za ceste da je led na cesti i da je sigurnost prometa ozbiljno ugrožena.

 

Dali on smije zakonski zatrpati grabu? Ili krši zakon? Ne mislim se petljat jer čovjek nije baš svoj. Tuži se sa pol sela a ja nemam novaca već želim znat dal je u pravu?

Nije smio zatrpati grabu uz cestu. Mogao je staviti role pa zatrpati ako je htio imati prilaz.

 

Tvrdi da je zemlja njegova i da on može kaj hoće.

Vidite na geoportalu je li zemlja njegova. Sumnjam da jest.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija