Jump to content

Ovrhe bez rijesenja


Oftl

Preporučene objave

Oftl,

Nekad se moglo otići u Finu u Vukovarskoj i pogledati ili dobiti isprintano (uz naknadu) dokument koji je osnova za plaćanje.

 

Što se tiče toga da li je rješenje poslano poštom - vjerojatno nije, ali nekim čudom, u većini slučajeva oni mogu dokazati da jest - sustav je takav da (još uvijek) omogućuje legalnu pljačku...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani!

Trebam pomoc u vezi Vipa i savjet sto uciniti.

Vip mi je sjeo na 1/3 place preko njihovog odvjetnickog ureda za dug iz 2009 za koji ja neznam niti sam ikad dobio bilo kakvu obavjest. Ali da bude zanimljivije desilo se ovo.

Ja jesam pokusao 2009 uzeti 2 mobitela sa brojevima u vip centru Skurinje u Rijeci .

Medutim posto sam htio platiti na AMerican karticu shvatio sam da mi je ista blokirana i odustao sam od svega.

Ali ocigledno da je vip uredno registrirao da sam je ipak uzeo paket od 2 mobitela sa brojevima koje nikad nisam dobio niti koristio.A da bi bilo jos zanimljivije ja sam 2011 uzeo mobitel i broj kod njih na pretplatu i nitko nije spominjao nikakav dug. Sad me zanima sto napraviti.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oftl,

Nekad se moglo otići u Finu u Vukovarskoj i pogledati ili dobiti isprintano (uz naknadu) dokument koji je osnova za plaćanje.

 

Što se tiče toga da li je rješenje poslano poštom - vjerojatno nije, ali nekim čudom, u većini slučajeva oni mogu dokazati da jest - sustav je takav da (još uvijek) omogućuje legalnu pljačku...

 

Jasno mi je sve, nego jel moze neka preporuka za odvijetnika za ovrhe, pa da to rijesimo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani!

Trebam pomoc u vezi Vipa i savjet sto uciniti.

Vip mi je sjeo na 1/3 place preko njihovog odvjetnickog ureda za dug iz 2009 za koji ja neznam niti sam ikad dobio bilo kakvu obavjest.

 

prije provođenja ovrhe dobiješ rješenje o ovrsi na koje imaš pravo u roku od 8 dana podnijeti prigovor (po uputi o pravnom lijeku).

ako u roku nisi podnio prigovor rješenje o ovrsi je postalo pravomoćno i tek tada ovrhovoditelj može tražiti naplatu po pravomoćnom rješenju o ovrsi.

 

ako nisi dobio rješenje o ovrsi od nadležnog suda traži ukidanje pravomoćnosti za rješenje o ovrsi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

- hazud.hr o dostavi

(nije uputa za ovršene, već poziv na promjene u RH)

 

 

Medutim posto sam htio platiti na AMerican karticu shvatio sam da mi je ista blokirana i odustao sam od svega.

Potpisali ste ugovornu obavezu, niste platili i smatrate da je ugovor poništen time što niste koristili uslugu... ili ste još nešto poduzeli...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija