Jump to content

Upis adrese u vlasničkom listu


vuk vucko

Preporučene objave

imam posjedovni list sa adresom kuce koja se vodi na moje ime iz 99 medjutim sada se posjedovni list vodi na adresu stana ukojem sam zivio do 85 godine. ulica je promjenjena 2000 godine ja sam uredno dizao papire u policiji na ovu adresu medjutim sada kad mi je trebao posjedovni list papiri se ne slazu, zar je moguce daja moram ici zahtjevaati i traziti da se ulica kad se mjenja ime ja trazim upis u grutovnicu. molim pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zar je moguce daja moram ici zahtjevaati i traziti da se ulica kad se mjenja ime ja trazim upis u grutovnicu. molim pomoc

 

Je, moguće je.

Upravo je tako.

Razne komisije od dosade mijenjaju imena ulica , a ljudima rade grozne probleme.

 

Ja bih uveo propis da se ime ulice može promijeniti samo uz potpis 75% stanovnika te ulice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da je ono što im se ne slaže - identitet osobe. I da se to sada rješava preko OIB-a.

 

 

> zar je moguce daja moram ici zahtjevaati i traziti da se ulica kad se mjenja ime ja trazim upis u grutovnicu

 

Ne svaki put. Zahtjev treba poslati kako bi se utvrdio (potvrdio) identitet i upisao OIB.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija