Jump to content

otišla sam sa mjesta nezgode


zorana2911

Preporučene objave

Poštovani ako mi neko može objasniti šta me slijedi jer sam napustila mjesto događaja jer sam bila u šoku i strahu.

Prošli tjedan sam imala prometnu nezgodu gdje sam sa sporedne ulice trebala izaci na glavnu dala lijevi žmigavac i zaustavila se da vidim jel mogu skrenuti na glavnu cestu s lijeve strane jedno 100m nadolazio je auto koji je dao žmigavac da skrece u tu istu sporednu cestu kako je skretao udario je sa svojim prednjim lijevim dijelom po mojoj bocnoj lijevoj strani izašla su dvojca i pocela vikati na mene da su oni mislili ici ravno ali da izbjegnu da me udare i naprave još vecu štetu oni su izveli taj manevar skretanja.Kako sam bila u šoku i strahu sjela sam u auto i otišla zapisali su moj broj tablice i policija je bila na uviđaju.Ujutro sam našla u kaslicu da se moram javiti na policiju sa vozilom da dam iskaz i da poslikaju moje vozilo što sam i ucinila.Pokazan su mi fotografije sa mjesta događaja i vidi se na njima da nema nikakvih krhotina na glavnoj cesti nego na sporednoj gdje su me i udarili....Zanima me šta mogu ocekivati..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija