Jump to content

Zemlja koje su se svi odrekli


gianna

Preporučene objave

naime moje djedovine su se davne 65 odrekli svi da ne bi placali porez na nju , osim mog oca, koji je onda godinama placao porez za zemlju koja jos uvjek nije prenesena sa mog djeda, cak ni djecji doplatak nije dobivao radi te zemlje, njih 5 ostale brace su se odrekli da bi sad , naravno opet svi se javili , naravno bratici i sestrične i u slucaju pitanja oko te zemlje, nece se odrec . imam li ja, ciji je otac jedini placao porez na zemlju neka veca prava od ostalih i da li jos vrijedi to njihovo odricanje, ili je sad proso voz a poreza se naplacalo, hvala vam lijepo..znaci u sudu su se oni odrekli zemlje..to bi trebalo vrijedit i dandanas

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

naime moje djedovine su se davne 65 odrekli svi da ne bi placali porez na nju , osim mog oca, koji je onda godinama placao porez za zemlju koja jos uvjek nije prenesena sa mog djeda, cak ni djecji doplatak nije dobivao radi te zemlje, njih 5 ostale brace su se odrekli da bi sad , naravno opet svi se javili , naravno bratici i sestrične i u slucaju pitanja oko te zemlje, nece se odrec . imam li ja, ciji je otac jedini placao porez na zemlju neka veca prava od ostalih i da li jos vrijedi to njihovo odricanje, ili je sad proso voz a poreza se naplacalo, hvala vam lijepo..znaci u sudu su se oni odrekli zemlje..to bi trebalo vrijedit i dandanas

 

imaš dokaz o odricanju od nasljedstva?

zašto nasljednik (tvoj otac) nije upisao vlasništvo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj otac je od 65 do 84 placao porez za tu zemlju, nakon toga je dosla uplatnica na pokojnog djeda, i moji vise nisu htjeli placat, kako se sad nasla sva ta zemlja na jednoj osobi koja nije ni moj djed, nego njegov bratic, ja pojma nemam i to ogroma kolicina zemlje sva u 1/1 vlasnistvo s tim da je taj djedov bratic umro, umro je i njegov sin a zemlja niej prebacena na njih..sad budi pametan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj otac je od 65 do 84 placao porez za tu zemlju, nakon toga je dosla uplatnica na pokojnog djeda, i moji vise nisu htjeli placat, kako se sad nasla sva ta zemlja na jednoj osobi koja nije ni moj djed, nego njegov bratic, ja pojma nemam i to ogroma kolicina zemlje sva u 1/1 vlasnistvo s tim da je taj djedov bratic umro, umro je i njegov sin a zemlja niej prebacena na njih..sad budi pametan

 

Vaš otac je vjerojatno plaćao porez jer je zemlju i obrađivao?

 

Pokušajte razlučiti što je upisano u katastru, a što u zemljišnoj knjizi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vaš otac je vjerojatno plaćao porez jer je zemlju i obrađivao?

 

Pokušajte razlučiti što je upisano u katastru, a što u zemljišnoj knjizi.

 

hvala vam puno e tamo je i moj otac medju vlasnicima...ima ih 5, 6 al ipak bolje , puno hvala, ma nije tata obradjivao jednostavno se nije mogao odrec ocevine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija