Jump to content

MORH >>> Ministarstvo branitelja, stambeno zbrinjavanje


ecwashere

Preporučene objave

Da li netko ima saznanja da MORH po potrebi prenaša vlasništvo svoje nekretnine - stana na Ministarstvo branitelja kako bi isto stambeno zbrinulo onoga koji ima na to pravo prema zakonu o pravima......

 

Naime, kaže mi RVI i umirovljenik - poznanik, da su mu u MORH-u rekli da ako ima saznanja o praznom stanu MORHa neka se njima obrati pisanim putem, te da će oni u tom slučaju, ako čovjek ima pravo, prenijeti upravljanje tim stanom Ministarstvu branitelja, te da je to već višegodišnja praksa.

 

Ima li itko o tome neka saznanja........ ja sam pokušao telefonom dobiti oba ministarstva, ali tamo kao da nitko ne radi, telefoni zvone, zvone....

 

Ako je to istina, zašto ne bih pomogao nekome u mom mjestu, obzirom na desetak praznih stanova MORHa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li netko ima saznanja da MORH po potrebi prenaša vlasništvo svoje nekretnine - stana na Ministarstvo branitelja kako bi isto stambeno zbrinulo onoga koji ima na to pravo prema zakonu o pravima......

 

Naime, kaže mi RVI i umirovljenik - poznanik, da su mu u MORH-u rekli da ako ima saznanja o praznom stanu MORHa neka se njima obrati pisanim putem, te da će oni u tom slučaju, ako čovjek ima pravo, prenijeti upravljanje tim stanom Ministarstvu branitelja, te da je to već višegodišnja praksa.

 

Ima li itko o tome neka saznanja........ ja sam pokušao telefonom dobiti oba ministarstva, ali tamo kao da nitko ne radi, telefoni zvone, zvone....

 

Ako je to istina, zašto ne bih pomogao nekome u mom mjestu, obzirom na desetak praznih stanova MORHa.

 

Bilo bi najbolje, ako želite nekome pomoći, odete u Ured državne uprave u vašoj općini i tamo ćete dobiti sve informacije i potrebitu dokumentaciju. Ne možete telefonom .....;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene zanima kako bi ja mogao otkupiti stan u vlasništvu morh-a.Naime ja sam u tom stanu,ne posjedujemo ni ja ni itko iz moje obitelji nikakvu nekretninu a u stanu se vodim kao zaštićeni najmoprimac.Meni su slično rekli kao da morh nije više nadležan za prodaju(svojih) stanova i da nađem nekog dobrog odvjetnika tko se bavi stanovima da pokrenem za kupnju ili otkup preko njega kao hrvi tj.da bi se tako i moglo.Čuo sam i da ministarstvo branitelja novčano pomaže hrvi za kupnju prve nekretnine pa i za to dali tko šta zna?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš ako kao HRVI dobiješ stan od ministarstva.moraš imati ugovor i cijenu stana ( 798 € /m2 - popusti- % invalidnosti,starost zgrade,broj stanovnika u mjestu stanovanja).sve crno na bijelo ovjereno kod javnog bilnežnika.

 

Pa to i pitam.Dobio sam kao hrvi stan od morh-a dali su mi i cjenik(ako je na rate i za gotovinu).Pitam kako i gdje trebam dalje ići radi kupnje tog stana jer su mi rekli da morh nije nadležan za prodaju vojnih stanova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija