Jump to content

susjed


mateya

Preporučene objave

pozz:) imamo problema sa uhljebom od susjeda koji nas maltretira već zadnjih par godina. Evo i danas je stigla jedna smiješna tužba, s obzirom da su nam papiri što se tiče naše kuće čisti. Tuži nas zbog raznoraznih gluposti, a moji roditelji stalno moraju ići na policiju zbog njega pravdat se i prilagat stalno papire. Čak je i mene studenticu tužio da radim na crno preko ljeta na moru te da mi tata drži oružje u kući. Ne maltretira samo nas, već i cijelo susjedstvo, samo što smo mi prvi susjedi pa dobivamo '' najveće porcije''. On nema ni lokacijsku ni građevinsku dozvolu, a ima čak izgrađene dvije kuće ima na jednoj čestici, a redovito nas tuži koji imamo svaki papir i sve plaćeno. Kako stat na kraj njemu? Moji roditelji samo žele mir, ne žele se uvlačiti u neke pravne zavrzlame, ali isto tako ovo konstantno uznemiravanje nema smisla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sigurno ste morali u životu bar jednom vidjeti malog psa koji žestoko lajući ganja velikog. Dok ovaj ne skuži da je veći , pa stane , okrene se ( ovaj manji je već u uzmaku) i stigne manjeg koji se podanički okrene na leđa i čeka da ga ovaj veći zapiša , nadajući se da je to sve. E ,pa postanite već jednom taj xxxx xxx

uređeno: od Matrix
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija