Jump to content

Prometna nesreća u Madžarskoj


dunja777

Preporučene objave

Imala sam prometnu u Budimpesti.desnim coskom svog auta oduzela sam prednost autu koji nije imao obvezno osigiranje.nije bio tehnicki ispravan i zena koja je njime upravljala nije imala vozacku dozvolu.zapofela sam skretanje sa sporedne na glavnu cestu nakon sto mi je stao autobus s moje lijeve strane i sofer mi dao znak rukom da mogu skrenut.kretala sam se 5kmh kad je doletilo vozilo velikom brzinom u traci pored busa i udarilo me u cosak.dobila san rijesenje sa njihovog suda da platim katnu nekih 200 eura.zalila bi se al neznam dal imam na to pravo.ne brine me ta kazna nego dali cu dobiti ikakvu idstetu od osiguranja.popravak me kostao petnest tisuca kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na uvidaju me nitko nista nije pitao.nisu mi ponudili prevodioca ni nista.prolaznici su mi rekli da je vozac autobusa koji je stao i mahnuo mi rukom da idem svjedocio u moju korist.moj auto je prakticki stajao na mjestu..samo sam uglom auta provirila da se u jerim da pored busa nitko ne prokazi.njen trag kocenja bio je 17 metara.sada nakon tri mjeseca dobila sam rijesenje u kojem pise da trebam platit kaznu 50000ft a ona 120000.nista drugo se ne navodi..ni svjedok ni trag kocenja ni nista od toga.sve na mađarskom

 

Ažurirano

 

Nije napravljeno ni alkotestiranje nit su mi sta objasnili.rekli su mi da sam ja malo kriva..ona vise i da mogu ici doma.da cu rijesenje dobit pismeno.njoj su skinuli tablice jer auto nije osiguran.uviđaj je trajao iko 2 sata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija