Jump to content

Aok Njemacka


Tomislav30

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima ...imao bih pitanja koja se ticu hzzo i njemackog aok....naime supruga je otisla prije godinu dana u Njemacku raditi kada je skupila love i uspjela iznajmit privatan stan za ljetno ferije skolsko stigao i ja i zaposlim se u nekoj tvornici.naravno napravim anmeldung na Njem..adresi ..po odlasku odavdje nista nisam odjavljiva nisam u Hr ni bio uposlen i nisam ni europsko vadio zdravstveno nista bas ..kad sam tamo stigao morao sam napravit AOK kad sam se zaposlio 20,7 i tako 15.9 dam otkaz i nazad zbog skole i klinaca.. nisam se ni odjavio tamo sa adrese jer sam u meduvremenu kupio auto koji nam je sluzio za odlazak na posao..i upravo se pripremam za ponovni odlazak tamo jer sam ovdje odjavio djeciji i ostalo...bio sam isao u par navrata vrlo kratko tamo kad smo tamo djeciji prijavljivali i to..a odjedanput sad zeni dode racun iz AOK za mene da mora platit 3200 Eur...kad se nije srusila..otisla u AOK i kaze da sam ja u Hr ..oni kazu ok neka posalje potvrdu da sam tu osiguran os 1.10.2015 i oni ce ponistit...ja dosao kod nas u Hzzo i pitam jesam li osiguran oni kazu jesam naravno nisam im ni spomenuo da sam tamo radio tih 2mjeseca...Sta sad da radim oni mi rekli oni nikakve u Hzzo ne izdaju tko treba nek trazi sluzbenim putem...molim za koji savjet...hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija