Jump to content

Poziv na predocenje geodetskog elaborata


KAVAhr

Preporučene objave

 

pise:

predocit ce se elaborat, pa ja kao prvi susjed sam pozvan da dodjem i potpisem izvjesce o utvrdjenju postojecih medja i drugih granica te o novom razgranicenju.

 

Provjerite slaže li se ucrtano na elaboratu sa stvarnim stanjem na terenu i sa onim što je granica vaše čestice u katastarskom planu. Ako se slaže potpišete, ako se ne slaže ne potpišete-ako ne želite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Lijepi pozdrav,mojim susjedima iz zgrade do naše poslani su preporučeni pozivi od strane urbanističkog ureda iz razloga što naša zgrada traži na korištenje/vlasništvo dio čestice koja je u biti okućnica,ali su dvije zgrade na istoj čestici koja je u vlasništvu grada koji nam je neslužbeno potvrdio da će nam zemljište ustupiti,te smo zatražili izradu parcelacijskog eleborata.Zanima me koliko utječe suglasnost stanara druge zgrade na cijeli postupak u urbanističkom uredu,jer u dokumentaciji od zgrade iz 1970.god. gdje je naša zgrada prva izgrađena pa 1971.god. druga zgrada ucrtan je komad zemljišta između zgrada te između zgrada postoji kameni zid(međa),a ovo išrafrirano crvenom bojom traži naša zgrada kao okućnicu jer zgrada ni nema svoju okućnicu već je vlasnik iste grad.Hvala

image0.thumb.png.93a3d4f2964da9b885d1af9583f55665.png

uređeno: od nightrider1988
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija