Jump to content

Osiguranje-trajni invaliditet


jole198

Preporučene objave

Rijec je o prometnoj nesreci di je osoba stradala kao putniki zadobila velike ozljede di je ostala 100%invalid dobila je sudski odstetu i poslano je za reviziju vjer.kamata VSRH.

Mene zanima dali je OK duzna platiti ostecenom 150%od presudjene svote novca u koliko je osoba 100%tni invalid .To pitam jer tako pise u nekim OK da ima pravo na povecanje.Nemam se kome obratiti i taj odvjetnik koji je vodio nedavno je imao neku aferu u vezi osig.i bio je uhicen pa mi je sve povjerenje palo..sumnjam da nije odradjeno onako kako bi trebalo biti...Hvala na razumjevanju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rijec je o prometnoj nesreci di je osoba stradala kao putniki zadobila velike ozljede di je ostala 100%invalid dobila je sudski odstetu i poslano je za reviziju vjer.kamata VSRH.

Mene zanima dali je OK duzna platiti ostecenom 150%od presudjene svote novca u koliko je osoba 100%tni invalid .To pitam jer tako pise u nekim OK da ima pravo na povecanje.Nemam se kome obratiti i taj odvjetnik koji je vodio nedavno je imao neku aferu u vezi osig.i bio je uhicen pa mi je sve povjerenje palo..sumnjam da nije odradjeno onako kako bi trebalo biti...Hvala na razumjevanju

 

 

 

Zar nitko nezna nešta o tome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija