Jump to content

Tv pretplata odgođen placanja


Suzy051

Preporučene objave

Kad smo vec kod ove teme da ubacim koje pitanje.

Prije nekih 4 dana kontrolor je susjedu pokucao na vrata on je otvorio i tako mu rekao da ne placa i da ga moze kazna biti tisucu kuna,covjek zivi od socijale i kaze da ne moze toliko platiti kad nema,kontrolor mu ponudio da plati za dva mjeseca unatrag 160 kuna i napisao neki racun i ovaj mu platio na ruke,da li je pogrijesio sto je platio na takav nacin,jel taj racun uopce valjan ili je kontrolor iskoristio njegovo neznanje ?

 

p.s. jel bi mogao netko link staviti gdje je vidljivo ovo sto je doticna pitala gdje pise tko su oslobođeni ako nije bed volio bih se i ja informirati?

Hvala

 

edit: nasao sam nece bit potrebe,postavit cu link za svaki slucaj ako doticnu zanima

http://www.24sata.hr/potrosac/vise-od-200000-umirovljenika-placati-ce-pola-rtv-pristojbe-443012

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad smo vec kod ove teme da ubacim koje pitanje.

Prije nekih 4 dana kontrolor je susjedu pokucao na vrata on je otvorio i tako mu rekao da ne placa i da ga moze kazna biti tisucu kuna,covjek zivi od socijale i kaze da ne moze toliko platiti kad nema,kontrolor mu ponudio da plati za dva mjeseca unatrag 160 kuna i napisao neki racun i ovaj mu platio na ruke,da li je pogrijesio sto je platio na takav nacin,jel taj racun uopce valjan ili je kontrolor iskoristio njegovo neznanje ?

 

p.s. jel bi mogao netko link staviti gdje je vidljivo ovo sto je doticna pitala gdje pise tko su oslobođeni ako nije bed volio bih se i ja informirati?

Hvala

 

edit: nasao sam nece bit potrebe,postavit cu link za svaki slucaj ako doticnu zanima

http://www.24sata.hr/potrosac/vise-od-200000-umirovljenika-placati-ce-pola-rtv-pristojbe-443012

 

zašto je susjed i razgovarao sa kontrolorom ? dali je u pitanju kuća ili stan?

šta mu nije zatvorio vrata pred nosom(čim je rekao da je kontrolor HTV-a).

 

normalno da je pogrešio kad je platio. priznao je da ima prijemnik. dali je potpisao prijavu prijemnika?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A sta da kazem eto razgovarao je otvorio vrata tko bi znao tko ti stoji na vratima a covjek je iovako bolestan ima rak svaki mjesec trci po operacijama nerazmisljas i eto sta je tu je nije se dosad ni on nikad nasao sa tim malo spomenes kaznu i ljudi se uplase i eto sta je tu je platio mu na ruke za dva mjeseca i potpisao i sad je postao pretplatnik.Pitao me da nazovem hrt zvao sam da se provjeri bez davanja ikakvih ionformacija samo da provjeri jel smiju naplacivati rekli su da je to normalna procedura da kontrolori mogu naplatiti i da ti ostave racun za koje mjesece si platio.Sestra mu socijalna radnica u drugom gradu rekao sam najbolje da zove nju vise ce sigurno znati od mene .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija