Jump to content

Doživotno uživanje i režije


m91

Preporučene objave

lijepi pozdrav! ja i setricna smo nakon smrti djeda po oporuci postale vlasnice kuce,no u toj kuci do kraja zivota ima pravo zivjeti njezina majka(kcer naseg djeda) mi smo se naravno slozile..medjutim ona je ovisnica(bila na ljecenj,bezuspjesnom),koja ne bira sredstva da dodje do novca za svoju ovisnost,tako da u pocetku nas je uznemiravala pozivima da smo joj duzni davati novac za rezije,s time da ima svoja primanjau medjuvremenu je dala otkaz te pocela prodavati stvari iz kuce da bi udovoljila svojim hirovima.zanima,me do koje mjere,smo mi nju duzni drzati u kuci i kako da ju se prisili da plati rezije koje nije podmirivala mjesecima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lijepi pozdrav! ja i setricna smo nakon smrti djeda po oporuci postale vlasnice kuce,no u toj kuci do kraja zivota ima pravo zivjeti njezina majka(kcer naseg djeda) mi smo se naravno slozile..medjutim ona je ovisnica(bila na ljecenj,bezuspjesnom),koja ne bira sredstva da dodje do novca za svoju ovisnost,tako da u pocetku nas je uznemiravala pozivima da smo joj duzni davati novac za rezije,s time da ima svoja primanjau medjuvremenu je dala otkaz te pocela prodavati stvari iz kuce da bi udovoljila svojim hirovima.zanima,me do koje mjere,smo mi nju duzni drzati u kuci i kako da ju se prisili da plati rezije koje nije podmirivala mjesecima!

 

vlasnici su dužni plaćati troškove nastale korištenjem kuće (ako se drugačije ne ugovori. ugovora očito nema) . tražite isključenje usluga ili prebacivanje na korisnika.

vlasnici od korisnika mogu tražit povrat sredstava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija