Jump to content

Nasljeđivanje Ovrhe


SUNRISE08

Preporučene objave

Molim pomoć/savjet;

Tužitelj me tužio te je u tom postupku izgubio sudsku parnicu i samim time određeno mu je da mi ima namiriti sudske troškove u cjelosti.

Pošto to samovoljno nije uradio,predao sam sudu Prijedlog za Ovrhu na njegovu mirovinu.Sud donosi Riješenje te mu uskoro HZZMO počinje skidati dio sa mirovine i uplačivati na moj račun

Ovršenik uskoro umire te sud prekida taj ovršni postupak dok se ne utvrdi nasljednik.

Ubrzo mi Sud šalje Riješenje kako se postupak nastavlja te se poziva nasljednik da preuzme postupak.

Danas dobivam Zaključak u kojem stoji "Poziva se ovrhovoditelj da u roku od 15 dana od primitka ovog zaključka, pozivom na gornji poslovni broj dostavi sudu novi samostalni prijedlog u odnosu na nasljednika,budući da je riješenje o nastavku postupka postalo pravomočno."

 

Nije mi potpuno jasno što trebam sada napraviti,zar trebam pisati kompletno novi prijedlog za ovrhu protiv nasljednika (nasljednik nema novčana primanja,ima samo nekretnine),mogu li to sam sastaviti i na koji način jer nemam novca za odvjetničke usluge.

 

Zahvaljujem unaprijed na svakoj pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija