Jump to content

Plaćam alimentaciju redovito - ex izvanbračna supruga svaki mjesec skida još jednu!!!


otkaz

Preporučene objave

Isprika na početku ako nisam na pravom mjestu s temom.

Dakle, Sporazumom u Centru za socijalnu skrb utvrđen mjesečni iznos alimentacije.

No, gospođa majka je odmah Sporazum "položila" u FINA-u... Iako je alimentacija debelo u preplati ona ne želi povući blokadu... tako svaki mjesec uplaćujem 1000 njoj na njen tekući a s tekućeg mi se skida (plus naknade za taj proces) još jedna alimentacija. Zadnja točka navedenog Sporazuma je " da Sporazum ima snagu ovršne isprave" i sve mi je jasno. U nadležnom Centru za soc. skrb se ne "ne žele petljati"... jer "nisu nadležni za eventualno nekorektne poteze bivšeg bračnog druga (?!). Mislim da ću morati na sudsku zaštitu?? i prisiliti bivšu suprugu na povlačenje blokade..??? s naknadom svih troškova nepotrebno prouzročenih... Molim Vas savjet. Hvala Vam lijepo!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
tako svaki mjesec uplaćujem 1000 njoj na njen tekući a s tekućeg mi se skida (plus naknade za taj proces) još jedna alimentacija.

 

zaštu uplaćuješ novac na račun kad ugovoreni iznos skida fina po ovršnom ispravi?

 

dali je na uplatnicama navedeno da je to alimentacija za X(mjesec) i y(godinu).

ako nema tih oznaka može se smatrati da gospođi majci uplaćuješ novac kao dar.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija