Jump to content

Potpisiavnje ugovora sa samim sobom?


miroma

Preporučene objave

Dakle, jedini osnivač i jedini član uprave d.O.o.-a se želi zaposliti temeljem ugovora o radu u istom tom d.O.o.-u. Da li se to izvodi na način da potpisuje ugovor o radu sam sa sobom, jedan put kao zaposlenik, a jedan put kao član uprave društva koje zapošljava?

 

Na linku ispod čitam da je zabranjeno potpisivanje ugovora sam sa sobom bez posebne ovlasti?

http://www.poslovni-info.eu/sadrzaj/trgovacko-pravo/sklapanje-ugovora-sa-samim-sobom/

 

Da li mi u slučaju zapošljavanja treba takva ovlast?

Da li itko ima predložak/šprancu takve ovlasti koja bi se mogla koristiti, bilo za potpisivanje ugovora o radu, bilo za neke druge transakcije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Sasvim je normalno,da se na takav način zaposlite u svoje društvo,

Vi ne potpisujete ugovor SAMI SA SOBOM,,U PRVOM SLUČAJU STE FIZIČKA OSOBA KOJA PRIHVAČA POSAO,,A U DRUGOM SLUČAJU STE ODGOVORNA OSOBA U DRUŠTVU,U KOJEM SE ZAPOŠLJAVARE,

To vam je isto,kao kad svom društvu pozajmljujete novac,,u ugovoru,na obe strane je vaš potpis,,ali uz onaj desni je i žig društva,,što znači,,da fizička osoba,pozajmljuje,,pravnoj,,a to,što je ista osoba,,je samo imenom i prezimenom,,ali ne i sa FUNKCIJOM.

Poz, frenki,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija