Jump to content

Google street view


Lea Sun

Preporučene objave

Uredno sam predala prazan zahtjev za legalizaciju.

u studenom 2015 dolazi poziv za dostavu dokumentacije (arhitektonska snimka itd.)

Nazvala sam referenticu i pitala je sto napraviti. Naime, gradili smo iza lipnja 2011. Ona je pogledala google street view i pitala me da li je bilo nadogradnje i ja sam joj preko telefona priznala. Nadogradnja nije išla van gabarita i objekt je nedvosmisleno vidljiv na dof 5.

Rekla je da se moj zahtjev neće odbiti već da napišem da trenutno nisam u financ. mogućnosti legalizirati te da će moj predmet staviti na čekanje.

Kad se usporede dof iz 2011 i dof 2014/15, razlika je što se na objektu vidi krov (crveni se).

Pouzdano znam da je bilo slučajeva gdje nije prošao google auto, ljudi su uredno dobili rješenje o izvedenom stanju a gradili su nakon dozvoljenog roka.

E sad se pitam da li je moja iskrenost meni išla na štetu, da li sam mogla predati papire za cijelu kuću pa eventualno na odbijanje zahtjeva se žaliti da oni ne mogu dokazati kad je zapravo kuća nadograđena. Nadogradnja se radila par mjeseci nakon lipnja 2011.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija