Jump to content

Prijava supruge na sebe ( zdrstveno osig.)


Draganec

Preporučene objave

Pozdrav svima forumašima, moderatori... Mrljavac i ostali....

 

Bio sam malo odsutan od svih tematika...Pitanje! Da li i na koji način mogu suprugu prijaviti na sebe temeljem zdrastvenog osiguranja, dopunskog itd.

Naime. Supruga je na birou već 3 godine. Tu i tamo koji mjesec rada i ništa ( zadnje u centru za kulturu). 53 god. starosti. Smatram da spada već u "rizičnu skupinu zapošljavanja". Predali molbe na gore navedeno, Komunalije, javni radovi itd....džabe! Zdravlja isto tako već "klimavo".

Ja kao HRVI oslobođen sam trajno plačanja participacije,dopunskog, a i kao dobrovoljni davatelj krvi, 42x isto. Više neće uzimat unazad 2-3 god.i više, zbog uzimanja lijekova itd.

 

Mislim da sam bio jasan. Nemojte me upučivati na šalter zdrastvenog jer mi je " muka" stajat u redu i onda "piljenje".

Zakonski kako?

 

LP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima forumašima, moderatori... Mrljavac i ostali....

 

Bio sam malo odsutan od svih tematika...Pitanje! Da li i na koji način mogu suprugu prijaviti na sebe temeljem zdrastvenog osiguranja, dopunskog itd.

Naime. Supruga je na birou već 3 godine. Tu i tamo koji mjesec rada i ništa ( zadnje u centru za kulturu). 53 god. starosti. Smatram da spada već u "rizičnu skupinu zapošljavanja". Predali molbe na gore navedeno, Komunalije, javni radovi itd....džabe! Zdravlja isto tako već "klimavo".

Ja kao HRVI oslobođen sam trajno plačanja participacije,dopunskog, a i kao dobrovoljni davatelj krvi, 42x isto. Više neće uzimat unazad 2-3 god.i više, zbog uzimanja lijekova itd.

 

Mislim da sam bio jasan. Nemojte me upučivati na šalter zdrastvenog jer mi je " muka" stajat u redu i onda "piljenje".

Zakonski kako?

 

LP.

Imaš internet Idi na stranicu HZZO Tamo ti sve piše
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da sam bio jasan. Nemojte me upučivati na šalter zdrastvenog jer mi je " muka" stajat u redu i onda "piljenje".

Zakonski kako?

 

LP.

 

Možda će oni sa šaltera doći tebi:vojak:. HZZO više nema nikakve veze sa HZZ-om, što znači da ne moraš biti na "birou" kako bi ostvario pravo na zdravstveno osiguranje. Dopunsko je već drugi par opanaka, a i buda1965 ti je objasnio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda će oni sa šaltera doći tebi:vojak:. HZZO više nema nikakve veze sa HZZ-om, što znači da ne moraš biti na "birou" kako bi ostvario pravo na zdravstveno osiguranje. Dopunsko je već drugi par opanaka, a i buda1965 ti je objasnio.

Prijatelji moji, kolege..... Pitanje vrlo jednostavno ! Mljavac ti si "promočurna i bistra osoba "

molim odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija