Jump to content

hrvoje1992

Preporučene objave

  • 6 godina kasnije...
Dana 12. 05. 2016. u 7:16, felixx je napisao:

Kratko i jasno:

Željeli su reći da oni to tretiraju ili kao dar, ili kao dohodak, ili kao neku poreznu muljažu - i da će tako opaliti porez.

Lijepi pozdrav, ja bas trazim informacije o tome. Htjela bih otvoriti jedan crowdfunfing u svrhu obrazovanja, odnosno htjela bih skupit određenu svotu novaca da završim neke edukacije koje želim za vlastiti posao. Kome trebam i s kojim papirima ići nakon što skupim novce? koliko će postotak sakupljene svote iči državi? ja sam fizička osoba trenutno, edukacija mi je potrebna u svrhu otvaranja vlastitog obrta. Hvala puno.

prije 2 minuta, zzivanazzu je napisao:

Lijepi pozdrav, ja bas trazim informacije o tome. Htjela bih otvoriti jedan crowdfunfing u svrhu obrazovanja, odnosno htjela bih skupit određenu svotu novaca da završim neke edukacije koje želim za vlastiti posao. Kome trebam i s kojim papirima ići nakon što skupim novce? koliko će postotak sakupljene svote iči državi? ja sam fizička osoba trenutno, edukacija mi je potrebna u svrhu otvaranja vlastitog obrta. Hvala puno.

i u biti sam još htjela pitat vrijedi li to samo na darove u iznosu do 50000kn ili i manje? meni konkretno treba neka svota do 5000 eura, što je manje od protuvrijednosti 50000kn. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija