Jump to content

Zet kazna


ines1602

Preporučene objave

Prije mjesec dana stigle su mi zetove kazne na kućnu adresu i majka mi je isprintala izvod iz kartice da sam za ta 2 mjeseca imala napunjen pokaz, ali je za jednu napunjen 3 dana kasnije od kazne,jer nije dobila plaću na vrijeme i sam kontrolor mi je rekao da trebam napuniti u roku tjedan dana. S tim sam otišla na remizu i žena koja tamo radi mi je rekla da platim ili čekam nalog da mi dođe doma pa priložim žalbu. Nisam platila, jer sam imala napunjen pokaz, a i punim ga svaki mjesec jer sam studentica. Nalozi su mi došli danas i sad me zanima, postoji li vjerojatnost da će mi uvažiti žalbu na to. Te, uz to mi je došao nalog iz 2014.godine za razdoblje kada sam isto imala pokaz, no to sam plaćala gotovinom i nemam potvrdu, iskreno više se ni ne sjećam prije 2 godine, ali sam čitala na forumima kako je mnogo ljudi tada dobilo lažne kazne. Može li neki savjet što m je najpametnije napraviti. Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija