Jump to content

Neisplata plaće te moj otkaz


Fearless

Preporučene objave

Poštovani,

Bila sam zaposlena u XXX firmi od 17.03.2016. i dobila ugovor, koji potpisala. Poslodavac je rekao da prijavljena sam i na zdravstveno i na mirovinsko. Navodno, krajem 04.mjeseca nisam dobila plaću, ali ok, moguće i malo pričekati. Ispalo je tako da morala sam otić kod doktora te raditi nalaze i pretrage. Sestra kod doktora mi je rekla da nisam prijavljena na hzzzo. Otišla na Jukićevu pa su tamo mi rekli da nisam uopće bila prijavljena (kako su me odjavili sa starog posla tako nisu prijavili na novom). Pitala poslodavca u čime je problem pa dobila odgovor "Jel ti ne znaš kako kod nas to ide?". Pa morala sam promijeniti posao. Dala sam otkaz 05.05.2016. Zamolila da mi se na kučnu adresu pošalju poreznu karticu i sve ostale dokumente. Još uvijek čekam... Međutim otišla sam na inspektorat rad pa prijavila firmu.

 

I moje je pitanje: da li uopće postoje mogučnost isplate plaće? 5000kn nije tako malo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija