Jump to content

PROBA tablice za skutere do 50 cm3


Doma Ivan Đurić

Preporučene objave

Lipi moji, interesira me, zašto se ne mogu dobiti probne tablice, na za skutere do 50 cm3 ?

 

Naime stvar je sljedeća:

 

živio sam u Slavonskom Brodu, te promjenio prebivalište, sada sam u Vodicama. Odjavio sam svoj skuter sa S.B. tablica, te ga transportirao u Vodice, gdje ga želim registrirati. No motor moram odvesti na tehnički pregled, a auto prikolice nemama. Budući da ne želim kršiti zakon, otišao sam u PU Vodice, kako bi mi izdali probne tablice za mog skutera. No ispostavilo se da se probne tablice za tako male skutere ne izdaju, čak štoviše od gospođe na šalteru sam dobio savjet da skutera stavim na auto-prikolicu, te da ga transportiram do tehničkog pregleda, ta vrlo susretljiva službenica mi je do detalja objasnila kako se skuter transportira, kako treba uvezati ...

 

Ljudi da li mi može netko potvrditi da je to zaista tako, ili je ona mene vukla za nos ?

 

 

Bilo kako bilo, ja sam skuter odgurao danas na tehnički pregled, platio osiguranje, no gle čuda oni nemaju tablica da mi izdaju ... kakva je ovo noćna mora. Ja sada dakle imam registrirani motor koji to nije ?!? Moram sačekati do 4.7.2016. kako bi oni dobili nove tablice valjda ?!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija