Jump to content

spor oko terase


martin18

Preporučene objave

Naime, suvlasnik sam objekta koji je podijeljen po pola. Kako stambeni dio tako terasa. I to je vec podjela generacijama. Taj objekt nije etažiran. Nakon smrti mojeg strica, moj susjed si je prisvojio moj dio terase rekavši da je od početka imao usmeni dogovor sa stricom da je to njegova terasa, a da mu je on samo daje na korištenje. Što dakako nije istina, čak i u kupoporodajnom ugovoru mog strica piše da je dio dvorišta(terase) njegov jer ga je kupio uz stan. Uglavnom, mi smo na sudu sad zbog te terase i vodimo spor jer ju je on cijelu prekrojio, i nezakonito prisvojio, a nama ostavio samo nužni prolaz širok jedan metar do ulaznih vrata. Da stvar bude gora, taj postupak traje, a on je odlučio sada otvoriti Fast Food u svom stanu, i krenuo je koristiti i taj dio koji je pod sporom kao vlastitu terasu gdje dočekuje goste. Može li mi netko reći ima li on pravo na to? Može li se to kako zabraniti, spriječiti ili nešto treće? Hvala na odgovorima, već sam na rubu sloma živaca od tog čovjeka. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija