Jump to content

osiguranje potražije isplačenu oštetu osobi koja je bila neregistrirana u prometu


pistolj

Preporučene objave

Poštovani molim pomoć i savijet

Prilikom vožnje u rikverc sa mosta na cestu imao sam prometnu u kojoj sam imao alkohola i proglašen krivim od strane policije,prilikom izlaženja me je udario motorist koji nije bio registriran ni osiguran pri čemu je došlo do materijalne štete i do tjelesne ozljede motorista.Moj problem je da je tom motoristi osiguranje isplatilo oštetu za ozljede (triglav nije moje osiguranje)od 35000 kuna i sada traži od mene da ga vratim taj iznos.

Mene zanima dali je to osiguranje koje je isplatilo oštetu a da mene nije kontaktiralo uzelo u obzir da je motorist bio u prometu a da mu motor nije bio registriran ni osiguran što da radim dali da prihvatim ili da putem suda isplatu osporim ako je moguče molim vas za savijet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

on kao neregistriran/neosiguran je dobio kaznu za to...

 

a vi kao krivac prometne nesrece, radi alkohola nazalost morate obestetiti osiguranje.

 

mozete ih traziti umanjenje iznosa, placanje na rate, itd...

putem suda ce te si samo nabiti troskove, gdje kada i ako bi se umanjilo skupa sa troskovima postupka mozete doci na isti iznos...

 

samo ih zatrazite potvrdu da je uistinu taj iznos i placen ostecenome...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija