Jump to content

Namjerno izbušene gume


lanariba

Preporučene objave

Tati netko od susjeda probušio gume na autu. Auto je stajao pored još 3 parkirana auta, na površini koja se smatra pločnikom, ali na njoj i moj otac i ostali susjedi parkiraju već 30 godina. Ni prometnog redara ni kazne nego te uništene gume.

Tata je otišao u policijsku postaju da bi mu službenik na šalteru rekao da ne može podnjeti prijavu jer je auto stajao na nogostupu.

Što učiniti?

Znači da ja aute koje stoje u mojoj ulici na pločniku svakodnevno mogu razvaliti bejzbol palicom i nikome ništa jer su bili na pločniku? Malo mi je to nebulozno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tata je otišao u policijsku postaju da bi mu službenik na šalteru rekao da ne može podnjeti prijavu

Što učiniti?

 

Urudžbirati na policiju pisanu prijavu.

 

...jer je auto stajao na nogostupu.

...

Znači da ja aute koje stoje u mojoj ulici na pločniku svakodnevno mogu razvaliti bejzbol palicom i nikome ništa jer su bili na pločniku? Malo mi je to nebulozno.

 

Na ovo bi se mogao vaditi osiguravatelj kada osporava isplatu štete (da je auto kasko osiguran ili udaren drugim vozilom.

Rezanje guma je kazneno djelo oštećenja tuđe stvari, i policija mora zaprimiti prijavu bez obzira gdje je vozio parkirano..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znači da ja aute koje stoje u mojoj ulici na pločniku svakodnevno mogu razvaliti bejzbol palicom i nikome ništa jer su bili na pločniku? Malo mi je to nebulozno.

Pošto će to teško otkrit nije zaprimio jer ako djelo ne bude riješeno pada statistika

Tražit krim službenika i njemu prijavit djelo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija