Jump to content

Software za odvjetnički ured?


Nomen

Preporučene objave

Ja još ne pronađoh software koji je meni za solo practice gdje nemam veliki broj sporova/ovrha, već više drugih oblika pravnih pomoći (ugovori, pravilnici,....), no ne mogu naći nešto što se meni čini optimalno - da je integriran u Office, da bilježi sve aktivnosti, da ima opciju svih vrsta fakturiranja po Tarifi (po Tbr., po postotku od VPS-a, po satu,...), da nema nebulozno visoku cijenu. Koristih Credenza Sofware koji je besplatan add-in za Outlook, no on je zastario i gase ga u 10/2016, a i nema Tarifu (naravno), niti ima verziju za mobitel. Gledam ostale USA/UK software, cijena im varira od 15 USD/mjesečno pa naviše, većina su samostalni i nisu integrirani u Office, zatim gledam ove naše koji su slični USA/UK-u, no višestruko skuplji (?!), ali imaju Tarifu, pa me zanima kakva su vaša iskustva - što koristite u malim uredima, koliko ste zadovoljni, koliko to plaćate.... Ako forumski dušebrižnici ovu temu slučajno budu smatrali ne-forumskom (?), može i prepiska na pp.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija