Jump to content

Alimentacija iz inozemstva na zaštićeni račun?! - help


unhappy007

Preporučene objave

Problem..... radi blokade kunskog računa i deviznog otvorenog za uplatu aliment. iz inozemstva otvoreni zaštićeni kunski i devizni....za devizni radi uplate aliment. u fini dani podaci uplatioca, oib i kopija sudskog rješenja. Znači, otac sam uplaćuje soje novce internetom na taj zaštićeni broj..

Prva uplata se vratila, od druge ni traga , nije se vratilo...znači ima nade jer po info iz banke treba 2-3 dana da se proknjiži, a uplaćeno u petak...

 

Uputih se ja u finu pa u banku ....1. na fini - vele mi da zašto mi se uplaćuje na zaštićeni devizni, da treba na normalni devizni da onda oni /ili banka to preusmjere na zaštićeni devizni...hmm..

2. teta u banci na šalteru me blijedo gledala zbunjeno.....nema prometa po nijednom računu veli, ali da misli da na zaštićeni aliment. iz inozem. može samo direktno uplaćivat poslodavac ne otac kao fizička osoba.... :ljut:

 

Pomagajte, zna netko ???? :brije: Koga šta pitati, samo me šetaju....hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija