Jump to content

Sređivanje vlasništva


scampy

Preporučene objave

Moj otac kupio je kuću i okućnicu davne 1959. godine na kojoj se jednim malim dijelom vodi i osoba koja je preminula pred više od 50 godina, negdje u Americi i nema naslijednika.... Volio bi "očistiti" vlasništvo, što mi je činiti, jesu li to veliki troškovi? Moji susjedi na međi imali su isti problem ali su to oni davno riješili. Ni oni davno nisu među živima i ne mogu se interesirati kako su to napravili.... Molim za savjet!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

imate malo više posla..jer se mora pravni slijed istih utvrditi..da bi se došlo do vas..

tragom upisanih vlasnika i posjednika potražiti iste ili njihove nasljednike a zatim ovisno o njihovom raspoloženju da nešto priznaju ili ne, koristiti ugovore kod notara ili tužbe kod nadležnih sudova ..

u pravilu malo će potrajati ali od nekud se mora krenuti a preporučujem da se odmah ispravno informište u katastarskom operatu ili gruntovnici kako bi izbjegli pogrešne postupke ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija