Jump to content

Problem s bankom


renci26

Preporučene objave

Lp. Ovako , imam jednu nevjerojatnu situaciju u koju mi je tesko vjerovati pa se stoga obracam strucnijima. Naime, moja bivsa kolegica duzna mi je 10000 eura. Dogovorile smo da ce dici kredit s kojim nije trebalo biti nikakvog problema. Usput bi zatvorila i svoje neke manje kredite. Kredit je navodno odobren jos prije dva mj, ali novac jos nisam vidjela. Navodi mi razlog taj da je pri isplati kredita krivo unesen njen jmbg pa je fina onemogucila isplatu novca. Potom je prije mj i pol isla u sredisnji ured fine u Zg gdje su navodno nesto napravili pa su se izvrsili nalozi za zatvaranje njenih kredita ali gotovinu se jos ne moze podici. Navodno nije mogla ni do place dok oni nisu skinuli neku rezervaciji? Sada ona tvrdi da je novac vidljiv na racunu ali se ne moze isplatiti ? Kako je to moguce? Navodno se fina i banka prepucavaju do koga steka. Cijela ta njena prica mi je nepojmljiva jos i vise jer ona navodi da vec 2 mj joj skidaju taj kredit s place? Moram napomenuti da nisam u dobrim odnosima s njom , te da mi nijednom nije predocila ugovor o tom kreditu niti platnu listu da vidim da je kredit u opticaju? Je li moguce da se odobreni kredit tako dugo ne isplati u gotovini? Luda sam vec

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija