Jump to content

Pad s travom 3. put


kike 6407

Preporučene objave

evo ovako u sestom misecu dok sam se vozio u svom automobilu sam zaustavljen od strane policije (kobre) kojima sam ja dobrovoljno predao 1.4 grama marihuane i jednu valjkastu drobilicu .E sad dobio sam poziv na prekrsajni sud u i u prekrsajnom nalogu sam uocio nekoliko gresaka naime nigdi se ne spominje da sam ja dobrovoljno to predao nego da je pronadeno prilikom pretresa vozila kao i da je bilo u PVC vrecici a nije nego je bilo nako bez icega tj nije bilo nikako zapakirano i jos pise da je bilo oko 2 grama (doslovno tako pise) sto sad da priznam sve i pokajem se ili da se vadim na te greske ako to uopce ima smisla i dali mogu traziti da mi vrate drobilicu nazad koja je kupljena u ducanu unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne isplati se u smislu negiranja prekršaja, jer će sud samo dati policiji rok da ispravi greške, oni će to napraviti i sve ide dalje kao da se ništa nije dogodilo.

 

Jedina bitna stavka po kojoj bi to možda prošlo je ako piše da je pronađeno pretragom, a nema naloga za pretragu i nije bilo uvjeta za pretragu bez naloga, ali to ti se ne može sa sigurnošću reći bez da se zna cijela situacija, sve provedene radnje i kako je točno napisano.

 

Što se tiče drobilice, ako je korištena za drogu (a je), nema vraćanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, ali razlog je možda postojao, ne možemo znati ovako napamet.

 

A i napisai si "pretres", što ne postoji kao formalni pojam, nego se može biti "pretraga" ili "pregled". Ako je pregled, onda ne treba nalog i sve je čisto, a kod pretrage postoje situacije gdje je potreban nalog i gdje nije. Uglavnom, može biti svašta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, ali razlog je možda postojao, ne možemo znati ovako napamet.

 

A i napisai si "pretres", što ne postoji kao formalni pojam, nego se može biti "pretraga" ili "pregled". Ako je pregled, onda ne treba nalog i sve je čisto, a kod pretrage postoje situacije gdje je potreban nalog i gdje nije. Uglavnom, može biti svašta.

 

ajme ja se izvinjavam sad sam isa ponovo procitat i krivo sam vam reka pomisalo mi se u glavi sa jednim starijim slucajem sad cu vam prepist od rici do rici sto pise u prekrsajnom nalogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pise o vako: Dana 24. lipnja 2016. godine u 22 sati u mjestu (ime grada) u ul. (ime ulice ) na benzinskoj postaji "Petrol" od strane policiskih sluzbenika Mobilne jedinice prometne policije MUP-a RH prilikom redovne kontrole prometa zaustavljen je osobni automobil marke (te i te ) tipa (tog i tog) reg. oznake i broja (smatram da je nebitno da to navodim ) sa kojim je upravljao (ja) kojom prilikom je (opet moje ime) neovlasteno posjedovao 1 PVC smotuljak sa sadrzajem sasusene zelene biljne materije koja svojim izgledom i karakteristikama nalikuje na drogu "marihuana" u ukupnoj kolicini cca 2grama o cemu je sastavljeno izvjesce policiskih sluzbenika a koja je od istog oduzeta uz izdavanje potvrde o privremenom oduzimanju predmeta. i sad tu ide dalje brojevi potvrde isto tako i za drobilicu i jos çise je u sluzbemim prostorijama obavljen obavjesni razgovor s menom i da je provedeno preliminarno ispitivanje navedene tvari i utvrdjeno je kako se radi p drogi marihuana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, ne spominje se niti pregled niti pretraga, tako da je to ok. PVC i količina "oko" se mogu ispraviti kako sam prije napisao.

 

Po meni, priznanje, kajanje, olakotne okolnosti i molba za smanjenjem kazne su ti najbolja opcija, ali pričekaj još nekog.

 

hvala na trudu

 

Ažurirano

 

e jos jedno pitanje ako me ubuduce netko zaustavi i kaze da ce mi pretrazit auto jel ja imam pravo trazit nalog za to jer oni su meni tako rekli zato sam im i predao dobrovoljno i jos da nadodam da ta mobilna jedinica nije iz mog grada pa bili mozda bilo pametno negirat sve jer sumnjam da ce dolazit radi toga 300km smo udaljeni

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaš pravo tražiti nalog, ali ga oni mogu i dobiti. S tim da bi u slučaju čekanja bio uhićen i prespavao do idućeg dana. Nemoj si tako kalkulirati, nego onako da u autu nemaš ništa.:zubo:

 

Što se tiče svjedočenja, kako su te zaustavili, tako će doći i svjedočiti.

 

hvala vam lipa na odgovorima i savjetima a isto nije posteno da ako nesmu radit to bez naloga a oni to ipak rade a ti nemozes nista poduzet u vezi toga jer meni je auto ipak i ako sam predao sam poslije detaljno pretrazeno i sto nebi triba biti neki svijedok neutralan dok oni to rade

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugl. najbolje se pokrit po usima i traszit najmanju mogucu kaznu. jel pomaze cinjenica da sam otac dvoje dijece i da ja jedini radim u obitelji ili mi to nece bas puno pomoc pa da ni ne spominjem?

 

Najčešće je tako najbolje, a ovo će svakako biti olakotna okolnost. Mirno i pristojno pred sutkinjom/sucem i bit će ok, bez obzira što je ponovljeni prekršaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eto ga bio prije na sudu . dobit cu najmanju mogucu kaznu znaci 1/3 od 5000kn stim da u roku od 60 dana mogu uplatiti 2/3 tog iznosa znaci nekih 1100-1200kn nije bilo potrebno puno se objasnjavati cim sam priznao krivnju odmah je tako rekla (neka dobra sutkinja) sve jedno hvala svima sto su pomogli na bilo koji nacin

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija