Jump to content

Preventivni zdravstveni sistematski pregled branitelja


Mrljavac

Preporučene objave

http://www.glas-slavonije.hr/315024/1/Samo-trecina-branitelja-zeli-na-preventivni-pregled

 

 

Ja, osobno, i ako me pozovu, neću ići, odnosno odbit ću to maltretiranje. Kontam, ako mi i nešto nađu, samo će biti problema, a znamo što to znači (čekanje u bolnicama, žvakanje nekoliko lopata lijekova.........pretrage....i pitaj Svevišnjeg što sve ne). Dok ide, ide, a kada dođe red za pretrage u Danteovom Infernu...kako bude-bit će. Pozdrav braniteljima. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno, nije to ni tako loše, govorim iz vlastitog iskustva (...ko će samnom, zdrav ko česan, bolje da neznam ako mi je nešto, dok ide ide, itd. itd......), kad ono, prvi ozbiljniji liječnički pregled i, ni manje ni više, već karcinom, zato je moje mišljenje da bi svi koji su okusili i prošli sve nedaće ratnih djelovanja i neprijateljsku okrutnost, poglavito branitelji (većinom srednje i starije generacije), da se ipak kontroliraju, jer, kako kažu "....da nebi bilo prekasno...", a i moj mi je liječnik, koji je, uzgred rečeno i sam okusio te ratne strahote, rekao da je u povećanju braniteljska populacija sa dijagnozom koju su meni otkrili (..ne plašim nikoga, sorry..), a koja se, ako se na vrijeme otkrije, dosta uspješno liječi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Poštovani svi, ponajviše istinski hrvatski branitelji, lijepo sve pozdravljam, jer idem na op. zahat poradi naprijed navedenog....

Bilo mi je lijepo družiti se sa Vama i razmjenjivati mišljenja i iskustva....

 

Još jednom Vas sve lijepo pozdravljam i molim Vas, ako sam nekog od Vas slučajno povrijedio, vjerujte, nije mi bila namjera, oprostite...

 

I ako Vam smijem dati savjet, nemojte čekati, kontrolirajte svoje zdravstveno stanje (s obzirom kakve gungule smo prošli), jer da sam i ja išao na vrijeme, možda nebi sve ovako završilo...

 

Lijepi pozdrav i svako dobro svima, poglavito istinskim hrvatskim braniteljima, nadam se da ćemo se opet ovdje družiti..

 

Pozdrav i sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija