Jump to content

Potraznja dokumenata


thenimre

Preporučene objave

Kao prvo zdravo svima, e vako imam jedno pitanje za vas nadam se da mi mozete pomoci kako.

Zanimaju me podaci o ocu mome koji je radio u Hrvaskoj pa ga je zahvatio tamo rat i on se dobrovoljno prijavio u Hrvasku vojsku.

Bio je u nekoj Handzar diviziji ( tako sam dobio informaciju ) u Hrvaskoj to je sto mi znamo e sad kasnije gdje je jos bio to ne znamo i u kojim jedinicama. Bio je jedan dan u Vukovaru bio je jos na ratistima u nekim Kolibe i Podnovlje i ko cega znati gdje je sve jos bio, to je sto znamo ja i u mene majka. Eh sad nas zanima gdje bi mi mogli potraziti njegove dokumente od kada je on bio u Hrvaskoj vojsci i do kada je bio. Jer negdje 100% mora biti zaveden kad je se prijavio u vojsku i do kada je bio. Gdje bi bilo najbolje mi otici i potraziti tu dokumentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo zdravo svima, e vako imam jedno pitanje za vas nadam se da mi mozete pomoci kako.

Zanimaju me podaci o ocu mome koji je radio u Hrvaskoj pa ga je zahvatio tamo rat i on se dobrovoljno prijavio u Hrvasku vojsku.

Bio je u nekoj Handzar diviziji ( tako sam dobio informaciju ) u Hrvaskoj to je sto mi znamo e sad kasnije gdje je jos bio to ne znamo i u kojim jedinicama. Bio je jedan dan u Vukovaru bio je jos na ratistima u nekim Kolibe i Podnovlje i ko cega znati gdje je sve jos bio, to je sto znamo ja i u mene majka. Eh sad nas zanima gdje bi mi mogli potraziti njegove dokumente od kada je on bio u Hrvaskoj vojsci i do kada je bio. Jer negdje 100% mora biti zaveden kad je se prijavio u vojsku i do kada je bio. Gdje bi bilo najbolje mi otici i potraziti tu dokumentaciju.

 

U vezi potvrde o pripadnosti postrojbi HV obratiti se nadležnom uredu/upravi za obranu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo zdravo svima, e vako imam jedno pitanje za vas nadam se da mi mozete pomoci kako.

Zanimaju me podaci o ocu mome koji je radio u Hrvaskoj pa ga je zahvatio tamo rat i on se dobrovoljno prijavio u Hrvasku vojsku.

Bio je u nekoj Handzar diviziji ( tako sam dobio informaciju ) u Hrvaskoj to je sto mi znamo e sad kasnije gdje je jos bio to ne znamo i u kojim jedinicama. Bio je jedan dan u Vukovaru bio je jos na ratistima u nekim Kolibe i Podnovlje i ko cega znati gdje je sve jos bio, to je sto znamo ja i u mene majka. Eh sad nas zanima gdje bi mi mogli potraziti njegove dokumente od kada je on bio u Hrvaskoj vojsci i do kada je bio. Jer negdje 100% mora biti zaveden kad je se prijavio u vojsku i do kada je bio. Gdje bi bilo najbolje mi otici i potraziti tu dokumentaciju.

 

Poštovani, ako je bio pripadnik kopnenih snaga HV-a, a iz Vašeg posta to proizlazi, kod mene je Zapovjedništvo kopnenih snaga koje vodi takve podatke, naravno, ako je evidentiran kao Hrv. branitelj.

 

Mogu Vam ispitati i poslati kontakt adresu (VP) pa se obratite direktno njima...

 

U par navrata je za neke hrv. branitelje iz raznih krajeva Hrvatske to uspješno rađeno, naravno mora postajati i opravdani razlog...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija