Jump to content

Isplata otpremnine


AnitaAnita

Preporučene objave

Pozdrav. Imam opciju dobiti otpremninu u firmi u kojoj radim 22 godine, s time da mi je tekuci racun u blokadi. Receno mi je u firmi da ne postoji opcija uplate na zasticeni racun ili isplata u gotovini. Kako svasta cujem sa strane, mozete li mi dati savjet sto je ispravno po zakonu i da li mogu ikako utjecati? Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

napisao je vec gore da ne postoji mogucnost isplate gotovine.

 

no sto mene kopka:

teoretski:

poslodavac ne isplati otpreminu iako radnik na nju ima pravo.

radnik tuzi poslodavca, dobije tuzbu - a u tom slucaju se sva potrazivanja isplate odvjetniku koji zastupa radnika koji pak u gotovini da radniku novce.

- da li bi ovaj "hipotetski" slucaj prosao? - naravno sve uz dogovor s poslodvcem i odvjetnikom

 

Eventualno dobra volja poslodavca ako bi pristao da isplati na ruke. Ali, obzirom onda i sami znaju imati probleme, nevoljko pristaju na takvu opciju.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o državnoj firmi. Koliko je uopće moguće da će kao takva ići na dogovor oko isplate na drugačiji način, u to sumnjam. Čisto iz razloga jer vjerujem da nisam jedina sa istim ili sličnim slučajem. Isto tako, ova druga varijanta bi vjerojatno (pretpostavljam) dodatno zakomplicirala situaciju i mogu biti dovedena pred onaj, prvi čin: dobiti će te otpremninu na tekući račun a to što je pod ovrhama, nije naš problem-njihov, jel. To je moja neka pretpostavka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema više isplate odvjetniku. Moj kolega je dobio pravomoćnu presudu protiv MORH-a a ima blokiran račun i MORH mu nije isplatio novac na taj račun a nije dobio ni "na ruke". Odvjetnici isto tako čekaju nekakvo rješenje, a to je trebalo biti gotovo još u siječnju ove godine. Napominjem da kolega u međuvremenu više ne radi u MORH-u nego u drugoj državnoj firmi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

no sto mene kopka:

teoretski:

poslodavac ne isplati otpreminu iako radnik na nju ima pravo.

radnik tuzi poslodavca, dobije tuzbu - a u tom slucaju se sva potrazivanja isplate odvjetniku koji zastupa radnika koji pak u gotovini da radniku novce.

- da li bi ovaj "hipotetski" slucaj prosao? - naravno sve uz dogovor s poslodvcem i odvjetnikom

 

Zanimljivo razmišljanje, ali ishod se ne bih usudio anticipirati.

 

Radi se o državnoj firmi. ...dobiti će te otpremninu na tekući račun a to što je pod ovrhama, nije naš problem-njihov, jel. To je moja neka pretpostavka...

 

Kad je državna firma u pitanju, tako će najvjerojatnije i biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

radim u JLS, bila sam na bolovanju godinu i pol i utvrđena mi je djelomična radna sposobnost te ako se vratim na posao, potrebna je prilagodna radnog mjesta i sl. mojim preostalim radnim mogućnostima. Nakon što su dobili Rješenje HZMO, stavljena sam na godišnji da se vidi kako će naprijed i što u raditi.

Kako ne postoji mogućnost da bi više od 4 sata radila to što mi je sada dozvoljeno raditi, realno nema mogućnosti nastaviti raditi niti na tom niti na drugom radnom mj. Nekakvim međusobnim dogovorom, mogli bi mi dati otkaz prema čl. 41 ZOR.

Meni to odgovara. Zanima me da li imam pravo na otpremninu i kako bi se ona računala? Ponajviše što ću zadnju plaću dobiti kao da sam radila jer sam trenutno na godišnjem odmoru, a dvije prije toga su, nažalost, bile minimalne jer sam na bolovanju iza godine i pol. Ako uračunam i vrijeme provedeno na bolovanju, imam oko 7 i nešto godina staža.

Imam li kakva ostala prava, ponajviše financijske prirode, s obzirom da imam utvrđen stupanj invaliditeta u odnosu na rad i imam Rješenje kojim mi je priznato tjelesno oštećenje od 70%.

Zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostvarujete pravo na otpremninu, i ako ne bude ponude za drugim odgovarajućim radnim mjestom, u duplom iznosu. Nažalost, za izračun otpremnine gleda se prosjek zadnje 3 plaće, a to vam ne ide u prilog. Ali, barem će biti dupli iznos.

 

Glede ostalih prava, s istima nisam previše upoznat, možda se još javi netko tko jeste, ali svakako biste trebali ostvariti određeno pravo prvenstva kod zapošljavanja imajući u vidu poticanje zapošljavanja osoba s invaliditetom, "jedini" problem je naći adekvatno radno mjesto, glede čega Vlada nažalost ne razmišlja previše što se provedbe tiče.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nadovezala bih se na prethodne postove - zašto za izračun otpremnine uzeti 3 posljednja mjeseca, a ne visinu olaće koju bih dobila da sam radila? Jer sam za 9 .mj. primila naknadu za bolovanje (djelomično za bolovanje iznad 18 mj), za 10. mj. naknadu za bolovanje (preko 18 mj) te sam sad na korištenju godišnjeg odmora do 13.12. što znači da ću za 11. mj dobiti plaću (bolovanje je zaključeno točno 31.10).

Zatim ću primiti još dio plaće za period 1.12.-13.12.

Također me to isto zanima prilikom prijave i izračuna naknade od HZZ-a? Da li se isti iznosi uzimaju u izračun? Imam 7 godina staža (malo preko).

Zahvaljujem na pojašnjenju jer iz ZOR-a ne razumijem baš koji bi se iznos uzeo odnosno koji ne bi u izračun

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čl. 126. st. 2. i 3. Zakona o radu -

 

"Otpremnina se ne smije ugovoriti, odnosno odrediti u iznosu manjem od jedne trećine prosječne mjesečne plaće koju je radnik ostvario u tri mjeseca prije prestanka ugovora o radu, za svaku navršenu godinu rada kod toga poslodavca.

 

Ako zakonom, kolektivnim ugovorom, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu nije određeno drukčije, ukupan iznos otpremnine iz stavka 2. ovoga članka ne može biti veći od šest prosječnih mjesečnih plaća koje je radnik ostvario u tri mjeseca prije prestanka ugovora o radu."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 7 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija