Jump to content

Dugogodisnja krada vode


Cirkuscirkusa

Preporučene objave

U sporu smo s drugon stranon obitelji oko kuce i u svakom slucaju trebali bi dobit dio.I sad vec godinama znamo da ta osoba i bivsi vlasnik od kog je to nasljedeno kradu vodu i imaju nelegalne prikljucke i tocno znam gdje su.I sad naravno nismo ih prijavljivali jer smo bili u dobrim odnosima,al sad kad nismo vise nego u jako losim zelili bi to prijavit,jer posebno je problem sta cemo mi dobiti jedan dio i sad kad bi kojim slucajem nadlezni otkrili da se tu voda krade godinama,brine me da kad mi dobijemo dio da nebi morali mi platit kakve kazne ili neku odstetu.Dal je pametno prijavit sad to da mi nebi imali u buducnosti probleme?I kome je potrebno prijavit,dal policiji,odvjetnistvu ili vodovodu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vodovod ce vjerovatno saznat od policije ili dorha,jer ovako sami nisu do sad.

Na toj zemlji su dvi kuce,a mi tu ne zivimo vec 10 godina,a to se krade vec 15 godina,s tim da mi nismo to koristili nikad i imali smo svoj prikljucak u svojoj kuci,koje je bila.u vlasnistvu preminule osobe.Oni su koristili i to u velikim kolicinama svakodnevno za zaljevanje velikog vrta,pranje auta i to bi mnogi ljudi njihovi prijatelji dolazili tu prati aute,za pranje okucnice i sve druge stvari,a u kuci su na legalnom prikljucku trosili samo male kolicine da ne bude sumnjivo.Sad kad to prijavimo,s obzirom da tocno znam gdje su pod zemljom zakopane cijevi,dal cu morat dolazit u svojstvu svjedoka.Takoder dal to spada u teze djelo i kolka je mogucnost da ce financijski bit kaznjen on s obzirom da je po papirima nasljednik od nedavno,al tu zivi svih tih 15 godina i koristi to zajedno s preminulim proslim vlasnikom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija