Jump to content

Štrajk glađu i liječnik


Harambašica

Preporučene objave

Dakle, osoba u bezizlaznoj situaciji, već pisano, http://www.legalis.hr/forum/archive/index.php/t-86009.html.

 

Ako ne uspiju ni posljednje instance, što će se znati kroz najviše tjedan dana, konačna odluka je štrajk glađu.

 

Savršeno pribrana, svjesna svega, dragovoljna odluka, objavit će prigodno i svoje razloge, da stvar bude "javna".

 

Predaje li se izričita odreda s jasnim instrukcijama liječniku da me ukoliko zapadnem u fazu kognitivnih poremećaja ne pokušavaju vratiti u svjesno stanje? Pojednostavljeno rečeno, pustite me da umrem. Kako liječnici postupaju? Smiju li odbiti takav dokument?

 

Predaje li se ta izjava u pisanoj formi osobnom, dugogodišnjem ili bilo kojem liječniku? Imam u obitelji dvije rođakinje, liječnice, s njima sam bliska i dobro znaju kroz što prolazim. Mogu li jednu od njih ovlastiti?

 

Hvala.

Ne, nema drugog rješenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana, iskreno, ja Vam neznam odgovor na Vaša postavljena pitanja, ali bih Vas, ako smijem, ljudski zamolio da ne činite to s obzirom na Vaše zdravstveno stanje....

 

Vidim da ste u izuzetno nezavidnoj situaciji, ali uvijek postoji nada.... Nada je najljepše i najraširenije žensko ime i kad umire ona umire sve, zato nedajte da Vas napusti nada, jer, kako naši ljudi kažu, nakon svake kiše, bez obzira koliko trajala, dolazi sunce, a iskreno i toplo se nadam da će i Vama jednom zasijati sunce, da će Vam se ukazati sjajna zvijezda vodilja koja će Vas povesti ka izlazu koji se Vama sada čini da ne postoji, ali vjerujte, uvijek, kad se to i najmanje nadate, izlaz se ukaže, a tako će i Vama ...

 

Od srca Vam želim da uspijete, ali ne na način koji opisujete, te Vas još jednom, ljudski, zamoljavam da ne činite to, jer ne vjerujem da će Vam išta riješiti, samo Vam može još jače zakomplicirati Vašu ionako kompliciranu situaciju u kojoj se momentalno nalazite...

 

Puno sreće, zdravlja i uspjeha Vam od srca želim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
Rijetko sam tu...

Samo da se zahvalim na toplim i lijepim riječima solidarnosti u nevolji.

Možda se nešto riješi, tražim načina, kopam.

Hvala još jednom.

 

Ukoliko ikad ikoga bude zanimalo, predaje se pisana odredba nadležnoj liječnici. I to je mjerodavno.

 

Nemojte se ništa zahvaljivati, svi smo mi samo ljudi, samo glavu gore i gledati naprijed, vidite da se već, pomalo, izlaz nadzire, ali, vjerujte, kako sam i u prvom postu napisao, bude se i širom otvorio...

Još jednom Vam želim svaku sreću u Vašoj borbi i, naravno, puno uspjeha u rješavanju Vaše, nimalo ugodne, situacije...:moli::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija