Jump to content

Prodaja bračne stečevine tijekom parnice


Dzebra

Preporučene objave

Radi se o podjeli bračne stečevine.. Supruga i ja smo se razveli prije par dana ali nismo se uspjeli dogovoriti oko imovine i dugova.. Pa me zanima jeli mogu podnesti tužbu za raspodjelu imovine?? Ona je u među vremenu brakorazvodne parnice prodala automobil a nije mi ništa isplatila niti spomenula prodaju pa me zanima dali je to smjela napraviti i dali cu dobiti polovinu tih novaca?? Lijep pozdrav

uređeno: od Matrix
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o podjeli bračne stečevine.. Supruga i ja smo se razveli prije par dana ali nismo se uspjeli dogovoriti oko imovine i dugova.. Pa me zanima jeli mogu podnesti tužbu za raspodjelu imovine?? Ona je u među vremenu brakorazvodne parnice prodala automobil a nije mi ništa isplatila niti spomenula prodaju pa me zanima dali je to smjela napraviti i dali cu dobiti polovinu tih novaca?? Lijep pozdrav

Tužbom pokrenite sudski postupak utvrđivanja i podjele bračne stečevine u kojoj navedite sve što smatrate bračnom stečevinom, pa i to vozilo koje je prodano, no, ako je isto prodano za vrijeme trajanja bračne zajednice, prije razvoda braka, mislim da ćete teško ostvariti povrat polovine novaca dobivenih za isto, no to će sud utvrditi i odlučiti u samom postupku....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija