Jump to content

Pristojba na žalbu/prigovor Sudu, rješenje Sud donosi godinu dana nakon što je tužba


yasminkay

Preporučene objave

Poštovani!

Tužba se odnosila na ovrhu.

Uložila sam prigovor u 10 mjesecu 2015.

Osobno sam se izvan suda nagodila i platila dug. Ovrhovoditelj je tužbu povukao.

Godinu dana poslije Sud donosi odluku da mi se tužba odbija i da sam dužna platiti 100 kuna pristojbe, jer će me inače ovršiti preko FINE.

 

Je li to normalno. ??

 

Sud je dakle godinu dana nakon što je tužba povučena, raspravljao o mojoj žalbi, na predmet koji više nije aktualan i ja moram platiti pristojbu.

 

Štima li tu baš sve? Ako je tužba AD acta, na osnovu čega Sud raspravlja. J a se nisam žalila na to što je tužba povučena, nego dok je ona još bila aktualna.......

 

Molim objašnjenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Tužba se odnosila na ovrhu.

Uložila sam prigovor u 10 mjesecu 2015.

Osobno sam se izvan suda nagodila i platila dug. Ovrhovoditelj je tužbu povukao.

Godinu dana poslije Sud donosi odluku da mi se tužba odbija i da sam dužna platiti 100 kuna pristojbe, jer će me inače ovršiti preko FINE.

 

Je li to normalno. ??

 

Sud je dakle godinu dana nakon što je tužba povučena, raspravljao o mojoj žalbi, na predmet koji više nije aktualan i ja moram platiti pristojbu.

 

Štima li tu baš sve? Ako je tužba AD acta, na osnovu čega Sud raspravlja. J a se nisam žalila na to što je tužba povučena, nego dok je ona još bila aktualna.......

 

Molim objašnjenje

 

Što bi bilo da je žalba uvažena??' jer i to mi se dogodilo nakon što sam već bila platila i preplatila, da sud uvaži moju žalbu. Jedino što se radilo o državnom proračunu i porezu, pa su mi rekli da preplatu neću dobiti natrasg, nego da eventualno ako još koji put pogriješim, da će se to, taj višak "utopiti" u buduće prekršaje, zamislite.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija