Jump to content

Ovrha na pokretnine u tudoj kuci


grom1

Preporučene objave

Dobar dan dobio sam od suda de se provede ovrha u kuci na stvarima ali kuca nije moje vlasnistvo nego od roditelja kako sprijeciti da sa bravarom i policijom dodu dali da se idjavim sa adrese i podnesem sudu ili ima neki oravnik da mi napravi neku zalbu

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobar dan dobio sam od suda de se provede ovrha u kuci na stvarima ali kuca nije moje vlasnistvo nego od roditelja kako sprijeciti da sa bravarom i policijom dodu dali da se idjavim sa adrese i podnesem sudu ili ima neki oravnik da mi napravi neku zalbu

 

Neće nitko doći ni sa policijom, ni bravarom ako ih pustite u kuću! Biti će ovrhovoditelj (njegov zastupnik) i sudski ovršitelj! Varijanta s bravarom i policijom je ako ih ne želite pustiti u kuću! Ako vam i popišu pokretnine, ukućani neka napišu prigovor u kojem će navesti da se radi o njihovim pokretninama, sa eventualnim dokazima (računima) pa će sud zabraniti ovrhu nad tim pokretninama! Ako se odjavite s te adrese neće se provesti ovrha, ali će se možda provesti na adresi na koju se prijavite! Ovrhovoditelj se teško može naplatiti takvom ovrhom, a uzrokuje mu i određene troškove, pa često odustane od toga u zadnji čas! Radi se više o metodi psihološkog pritiska! ;-)

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako vam i popišu pokretnine, ukućani neka napišu prigovor u kojem će navesti da se radi o njihovim pokretninama, sa eventualnim dokazima (računima) pa će sud zabraniti ovrhu nad tim pokretninama!

zakon pretpostavlja da sve što se nađe na nekoj adresi gdje živi više osoba,da je sva pokretnina dužnikova.....i da ostali ni krivi ni dužni moraju dokazivati svoje vlasništvo....umjesto da gospoda ovrhovoditelji dokazu da je to vlasništvo dužnika.....

 

dužnik kaže to ništa nije moje...u kakvoj mi to državi moramo živjeti da sud dopusti pljenidbu nečega što dužnik tvrdi da nije njegovo,a ovrhovoditelj nemože dokazati da je to dužnikovo.......

 

ovdje je ponašanje kao nekad...policija uhvati nekoga ,pa on dokazuje da nije kriv umjesto da oni dokazu da je kriv......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobio sam dopis da 01.02 dolazi u kucu ovrhovoditelj ali kuca nije moja nego od roditelja ,znaci moram ih pustiti a oni popisuju stvari od roditelja uzas ,dali ima neki pripravnik da se nadem da mu platim da mi objasni sta mi je ciniti hvala

ne treba ti nitko...roditeljima objasni,ako slučajno neznaju....roditelji neka kažu da je sve njihovo i da se protive ovrsi na takve stvari...normalno ako si ti digao npr. neki skupi mobitel na svoje ime ,da nemogu oni reći da je njihovo...ili si kupio na karticu tv i sad je odjednom njihovo...nek dođu,popišu ,ako je šta tvoje,ostalo neka ukučani kažu da je njihovo i završena priča....drugi način je samo sebi stvaranje dodatnih problema...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija