Jump to content

Ugovor na neodređeno - kod istog poslodavca tri godine


Vinko123

Preporučene objave

Pozdrav!

Radim gotovo već tri godine za istog poslodavca - radni odnos je neprekinut, ali su nazivi radnih mjesta promijenjeni (iako je opis poslova cijelo vrijeme isti) - administrativni referent, administrativni suradnik, administrator i sl. Ugovori su obično na 6 ili 12 mjeseci. Hoće li ova promjena u nazivu radnih mjesta biti prepreka zapošljavanju na neodređeno nakon tri godine?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo bi bio zanimljiv slučaj, da dođe do suda. Osobno sam stava da "titula" posla nije od presudne važnosti, no bi li i sud tako razmišljao, pitanje je.

 

Druga stvar koja je ovdje bitna jesu ovi projekti koje spominjete - vaši ugovori su, pretpostavljam, vezani za izvršenje određenih projekata i taman po izvršetku projekta, vama istekne ugovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, vise projekata se odvija istovremeno i na svakom radim dio posla. Ipak, u ugovoru stoji da radim samo za jedan, kako bi iz toga mogla ici sva sredstva za moju placu. Kad taj zavrsi, dode neki novi, potpisem opet na isti nacin, i tako u krug. Pritom uvijek radim isti posao, ali poduzece me radije placa iz projekta nego iz svojih sredstava radi ustede.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija