Jump to content

ovršni postupak-telefonska prodaja


Danijela13

Preporučene objave

Poštovani,

trebam malu pomoć. Naime, moj suprug ima obrt i kako je kao poduzetnik na meti razno raznih prodavatelja usluga, tako ga je prošle godine kontaktirala neka tvrtka koja se bavi oglašavanjem nekog europskog registra. Kroz cijeli razgovor nudile su se opcije plaćanja isl, na šta je moj suprug pristalo da mu poštom pošalju ponudu. Međutim, nakon nekoliko dana stigao je račun za prvu ratu oglašavanja od ukupno tri što ukupno iznosi 1600kn. Odmah smo pismenim putem vratili račun i očitovali se da je očito došlo do nesporazuma i da ne želimo da nas registriraju na svom portalu. Od onda nam oni uredno šalju račune i opomene, te ih mi uredno i vraćamo, čak smo i preko odvjetnice dali očitovanje na isto. Sad nam je stigla njihova zadnja opomena prije ovrhe (tako je oni nazivaju). Zanima me da li oni uopće mogu nas ovršit za uslugu koju mi na nikoji način nismo prihvatili? Molim Vas pomoć! Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija