Jump to content

Ovrha - sudski troškovi


Justa.dbc

Preporučene objave

Molim pomoc!

 

Prije desetak mjeseci dobio sam prijedlog za ovrhu od strane bolnice odnosno njihovog javnog biljeznika da nisam podmirio participaciju .....

Ja sam u roku zalbe odnio istu i prilog dokaz o placanju ...

8 mjeseci nakon dobivam poziv na sud koji nisam primio jer nisam bio vise mjeseci kod kuce. Nakon toga stize mi rjesenje da se ovrha ukida te nakon toga par dana rijesenje za placanje sudskih troskova i rok zalbe 3 dana

 

Zanima me dal se mogu zalit na to obzirom da nisam bio na sudu i da sam dobio postupak i zasto je uopce doslo do postupka ako sam u roku odgovrio na prijedlog na ovrhu....

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je sad sam skuzio da pise da je to sudska pristojba ua ulozenu zalbu....
žalba koja je bila bespotrebna,budući da ste jednostavno trebali uputiti podnesak sa dokazom kojim obavještavate sud da ste u cjelosti izmirili tražbinu ovrhovoditelja,no mišljenja sam da ako žalbom vi u biti niste pobijali rješenje o ovrsi,sud je trebao žalbu smatrati kao podnesak obavještenja o izmirenju tražbine,neovisno o činjenici što ste Vi isti podnesak naznačili kao žalba.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija