Jump to content

Plaćanje manjka na inventuri


bitmap

Preporučene objave

Pozdrav, poslodavac kod kojeg sam trenutno zaposlen poslao je izjavu koju moram potpisat da sam suglasan da platim manjak koji je nastao.

 

Trenutno ne radim u tom ducanu gdje je nastao manjak vec sam tamo radio 6. Mjeseci prosle godine a sad sam u drugom ducanu. U izjavi pise da sam tamo zaposlen.

 

Takoder u smjeni radimo po jedan djelatnik, a tijekom radnog vremena moramo ulazit u skladiste kad nas kupac posalje da donesemo broj, a iz skladista nemoze jedan djelatnik pazit na robu u ducanu i normalnp da se krade dogadaju a na to nemozemo mi utjecat.

 

Ako ne potpisemo izjavu pise da ce potrazivanja potrazit sudskim putem.

 

Sto je najgore sto mi se moze desit ako ne potpisem izjavu, a ugovor mi istjece za 2 mjeseca.

 

Vjerojanto mi samo nece produzit ugovor, sumnjam da ista moze na sudu rijesit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima video nadzor, ali se snimke nakon dva tjedna automatski brisu. Tako da samo ostaju snimke stare dva tjedna.

 

Neke krade koje smo uhvatili su prijavljene policiji i imamo zapisnike za te krade. Ali nemozemo sve otkrit. Dok ja odem u skladiste po artikl koji je kupac trazio, drugi moze lako nesto ukrasti odnijet van.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija