Jump to content

Da li mi je potrebno skladište?


ivanvz

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

nisam siguran jesam li na pravom mjestu s pitanjem, no neznam di bi ga drugdje postavio.

 

Sitaucija je sljedeća:

 

Imam d.O.o., glavna djelatnost je programiranje, no među ostalima je prijavljena i trgovina robom.

 

Skladište službeno nemam, robu koju kupim i prodam radim na neku drop ship metodu, znači kada uđe, odmah i izlazi. Koliko znam, za takvo nešto mi ne treba skladište. Netko mi je jednom rekao da ovako roba može stajati 6 dana kod mene, kao u tranzitu. Kada neko nešto treba, ja to uzmem od dobavljača i odmah dam dalje, nemam nikakve svoje zalihe.

 

Ono što mene zanima, ako bi kupovao robu i radio si zalihe iste pa da je mogu prodavati kroz duži vremenski period (npr. kupnja polovnih računala u njemačkoj pa prodaja istih ovdje) meni bi u tom slučaju trebalo skladište? Kako napraviti skladište? Je li mi dovoljno u uredu složit policu na koju ću nakačit natpis "skladište" ili baš moram imati nekakav prostor koji ispunjava neke minimalne tehničke uvjete i slično?

 

Nadam se da mi možete pomoći, ako ne, možda znate kome bi se mogao obratit s ovim pitanjem.

 

Hvala svima i sve najbolje u novoj godini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Prije par dana pitao isto to u uredu za gospodarstvo.. treba imat skladiste min 6m2 i onda zahtjevati minimalne tehničke uvjete za taj prostor u ime svoje firme ili obrta, mtu nije prenosivo sa druge firme na vašu tj. ako je u tom prostoru prije vas neka firma imala mtu vi svejedno morate izvadit novo, tako su mi objasnili.

Skladiste treba imati atest za struju plin ako ima, vatrogasni aparat, prvu pomoc, wc, police i vješalice za garderobu.

Skladite ne treba imati samo ako roba putuje od veleprodaje direktno do kupca, ako se roba zadrzava kod vas 1 sekundu vi morate imati skladiste.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija